hakk

Firmamız 1983 yılından itibaren bölgemizde Sönmezler Sac Metal Profil Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. ünvanı ile hizmet vermektedir. Tecrübe ve müşteri portföyü ile sektörde faaliyetini sürdürmeye devam etmektedir.İmalat sanayide müşteri memnuniyeti sağlamak için, teknolojik gelişmeleri de takip ederek, piyasadaki tüm taleplere cevap vermeyi kendine ilke edinmiştir.Aynı zamanda firmamız DELİKLİ SAC imalatı ve üretiminde ilk ve tek olma özelliğini de taşımaktadır.

Bünyemizde aliminyum, bakır , krom, dkp , hrp ,sarı, siyah sac, paslanmaz, plastik,kontrplak üzeri, 1000*2000, 1200*2400, 1250*2500, 1500*3000 ebatlarında, sac kalınlığı 0,50 mm den 8 mm ye kadar delik işleri, npu, npı, köşebent, t demiri, h demiri, kare demiri, lama, silme, sac ,profil ticareti, siyah boru, galvanizli boru, elektrot,metal taşları, dkp, siyah, aliminyum, galvanizli, oluklu, baklavalı sac, her ölçüde genişletilmiş metal satışı yapılmaktadır.

Ayrıca 0,50 mm den 12 mm ye kadar özel sipariş , ölçülerde sac kesme,kaynak, bükme işleri büyük bir hassasiyetle siz müşterilerimizin her türlü talebini karşılamaktayız.

Sönmezler Sac yılların deneyimiyle, müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, ürünlerimizin zamanında istenilen ölçü, işcilik, kalite ve uygun fiyatlarla teslim edilmesinde sektörde sağlam adımlarla yoluna devam etmektedir.

Sönmezler Sac Metal Profil Sanayi ürünlerini pazarlamak yerine ,müşterilerimizin ihtiyacı olan ürünü en kaliteli şekilde müşterilerine sunmaktadır. Bu ana madde ile her zaman müşterilerine ürün satmaktan daha çok fikir de vermemiz en önemli özelliğimizdir. Müşterilerimize sunduğumuz bütün ürünlerimizin her zaman arkasında bulunmamız Sönmezler Sac Metal Profil Sanayi’nin en önemli tercih nedenlerinden biridir.

Sönmezler Sac Metal Profil Sanayi’nin kurumsal amacı siz müşterilerimize kalite ve teknolojik çözümler sunan bir şirket olmak, tasarı ve işçilikte en yüksek kalite ile en uygun fiyat dengesini kurmaktır.